sobota 27. června 2026

Kvíz

 Poslední hospodský kvíz ve školním roce nás konečně vyšvihl na stupně vítězů. 

Druhé místo v kvízu, který probíhal v baru, který má v názvu pravopisnou chybu. Asi úmyslně, po tom jsem nebádala, ba jsem i potlačila potřebu to někomu s obsluhujících

 v baru Milá tchýně sdělovat. 

Navíc jsou takové Tchýně v Praze dvě, takže jsme, jako vždy, původně jeli do té druhé. Nakonec jsme ale správně dorazili do Vršovic, kde probíhalo červnové klání. Dramatické, zajímavé, plné nečekaných otázek a stejně nečekaných odpovědí. 

Jako vždy, v domnění, že všeobecný přehled nějak zvládám, zjistím, kolik toho vůbec ani netuším, natož abych to věděla. 

I když ve finále jsou nakonec mnohem horší ty situace, kdy vím, že něco vím, nebo tuším, ale v té rychlosti si nevzpomenu. 

Ale celé to kvízování bylo veselé a uvolněné, aby také ne, na prahu léta 

a prázdnin. 

A i taková Milá tchýně může být příjemná a fajn. 




Žádné komentáře:

Okomentovat