Poslední hospodský kvíz ve školním roce nás konečně vyšvihl na stupně vítězů.
Druhé místo v kvízu, který probíhal v baru, který má v názvu pravopisnou chybu. Asi úmyslně, po tom jsem nebádala, ba jsem i potlačila potřebu to někomu s obsluhujících
v baru Milá tchýně sdělovat.
Navíc jsou takové Tchýně v Praze dvě, takže jsme, jako vždy, původně jeli do té druhé. Nakonec jsme ale správně dorazili do Vršovic, kde probíhalo červnové klání. Dramatické, zajímavé, plné nečekaných otázek a stejně nečekaných odpovědí.
Jako vždy, v domnění, že všeobecný přehled nějak zvládám, zjistím, kolik toho vůbec ani netuším, natož abych to věděla.
I když ve finále jsou nakonec mnohem horší ty situace, kdy vím, že něco vím, nebo tuším, ale v té rychlosti si nevzpomenu.
Ale celé to kvízování bylo veselé a uvolněné, aby také ne, na prahu léta
a prázdnin.
A i taková Milá tchýně může být příjemná a fajn.



Žádné komentáře:
Okomentovat